Людина

Соцмережі згубно впливають на мозок

Вчені каліфорнійського університету встановили, що регулярна потреба спілкування сучасного користувача інтернету в соціальних мережах вносить свої зміни в роботу мозку.

04-01-15-foto-600x439-1

На думку вчених, мозок людини відповідає за соціалізацію. Таким чином, не дивно, що соцмережі безпосередньо пов’язані з мозковою діяльністю. Експерти підкреслюють, що цей зв’язок працює у двосторонньому напрямку. Психіатри провели спеціальні експерименти, в яких з’ясували, що всі культурні повідомлення, що посилаються всередині спільноти, здатні впливати на формування структури мозку, розповів психіатр в інтерв’ю видання Business Insider.

[ads2] Вчені задалися метою з’ясувати, чи може соціальна мережа замінити відносини і реальне життя, або ж вона може просто доповнювати її і додавати в неї динаміку. На це питання вони спробували відповісти з точки зору психології.

Читайте також: Соціальні мережі негативно впливають на благополуччя людини

Коли дві людини розмовляють між собою, їхній мозок сприймає всі зовнішні зміни. І коли кожен з нас пригадає спілкування в соціальних мережах, то відразу зрозуміє, чого не вистачає в цих діалогах. Дослідники прийшли до думки, що якщо люди і далі будуть активувати свої вербальні сигнали, лише одна частина мозку буде постійно працювати, що згубно позначиться на роботі мозку.

Натхнення: sovsekretno.ru


Підписуйтеся на нас в Гугл Новини, а також читайте в Телеграм і Фейсбук


Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.

Back to top button