Людина

Самотність або чому не щастить у коханні

Багато хто не може знайти щастя в особистому житті, не розуміючи причину того, що відбувається. Більшість з них на прийомі у психолога або в колі друзів, обговорюючи цю тему, дають зрозуміти, що вони — сама досконалість. Чому не щастить у коханні? Як завоювати увагу протилежної статі? Що заважає побудувати серйозні стосунки?

Невлаштованість в особистому житті і самотність — найпоширеніші проблеми, як вважають багато психологів. Про кохання мріє кожен чоловік, незалежно від статевої приналежності, віку, національності, статків. Деякі зустрічають супутника життя швидко, інші — з року в рік живуть в надії, а довгоочікуване щастя не приходить. Чому?

Причина невдачі в любові

На жаль, головна причина криється в самій людині. Хлопець або дівчина спочатку записали себе в невдахи, прирекли на самотність з доброї волі. Але якщо змогли це зробити, то в силах створити й інше життя — щасливе, дозволяючи потенційному партнеру увійти в двері душі, надаючи йому шанс завоювати вашу довіру. Постарайтеся розкритися, спробуйте придивитися до людей, пропускаючи крізь себе нові почуття.

Як стверджують багато психотерапевтів, важливо позбутися страхів, відпустити минуле, жити справжнім, переосмислити життєві цінності, розставити пріоритети, навчитися ставитися до невдач з позитивом. Користуйтеся правилом: «Що б не сталося — до кращого!».

Основні причини любовних невдач

  • Зациклення на власній красі

«У мене така струнка фігура, майже 90х60х90!» — радіють перші красуні, залишаючись в 30 років незаміжніми. «Чому я не можу вийти заміж?» — тут же нарікають вони.

Природна краса — нагорода, якою, безсумнівно, потрібно користуватися. Однак чоловіки орієнтуються не тільки на зовнішність, розмір бюста або довжину ніг.

Для довідки
За статистикою, бездоганні зовнішні дані відштовхують більше 70% представників сильної статі. У жінці їх приваблюють прості речі: добродушна усмішка, привітний погляд, розслаблена поза. Це не означає, що потрібно набрати вагу, запустити нігті і волосся, щоб отримати недоліки. Доглянутість — важлива деталь жіночої сексуальності.

Просто спробуйте спуститися з небес на землю, переставши вести себе як модель на обкладинці глянцевого журналу. Будьте м’якші, вимкніть стерву, істеричку, зменшіть капризи. Перестаньте «вантажити» чоловіка. У вашому товаристві йому повинно бути тепло, спокійно і затишно.

Це ж стосується і чоловіків. Кубики на животі — не межа жіночих мрій. Швидше жінку залучать ніжність, романтичність, турбота і розуміння. У кожному є такі якості — так проявіть їх. Вони не залишаться непоміченими партнером.

  • Гіперсексуальна активність або її відсутність

Чоловіки, як і жінки, у сексі шукають не стільки задоволення фізіологічних потреб, скільки затишку, іншої реальності, де відсутні проблеми. Це своєрідний уїк-енд, завдяки якому і мозок отримує емоційне задоволення, і тіло відпочиває. Крім того, відбувається викид адреналіну, підвищується самооцінка.

Надмірна або недостатня активність в сексі лякає, насторожує, розвиває комплекси. Існують прості психологічні тести, з допомогою яких можна оцінити свою сексуальність. Якщо оцінка низька, ви більш пасивні в ліжку, висока — активні.

Не варто поспішати виправляти одержані показники. Враховуйте темперамент партнера. Найкраще поговорити і з’ясувати, чи хоче він, щоб ваша поведінка під час любовних ігор змінилося, в яку сторону. Від отриманої відповіді і відштовхуйтеся.

Буває так, що постійне втілення в життя сцен з порнофільмів викликає страх невідповідності вашим очікуванням у того, для кого ви все це затіяли. І навпаки, рутина в сексі відштовхує, змушує шукати заміну. Рано чи пізно людина починає уникати близькості, що невблаганно веде до розлучення.

  • Небажання, невміння виконувати прийняті в суспільстві обов’язки

Здавна повелося: жінка — берегиня сімейного вогнища, чоловік — годувальник. Перша повинна вміти готувати, прати, прибирати, піклуватися про дітей, чоловіка. Другий — приносити додому гроші, бути опорою у важких ситуаціях.

Така орієнтація в сучасному світі трохи змінилася. Іноді жінки виконують чоловічу роботу, і навпаки. Придивіться до коханої людини, постарайтеся зрозуміти, яку роль він вибрав, і дійте відповідні їй. Наприклад, сильний, упевнений чоловік не терпить поруч із собою жінку-кар’єристку, воліючи одомашненную сіру мишку. Висновок: розберіться, хочете підкорятися або підпорядковувати.

Інстинктивно обидва партнери оцінюють один одного, спираючись на сформоване з дитинства уявлення про чоловіка або дружину. З’ясуйте це, подумайте, чи зможете відповідати, зробить вас така поведінка щасливим у шлюбі.

І найголовніше, зійдіть з п’єдесталу. Ідеальних, досконалих людей немає. У всіх є недоліки, які можна сміливо перетворювати в достоїнства. Зізнайтеся чесно, чого ви дійсно не вмієте робити, що відлякує оточуючих у вашому характері, постарайтеся виправитися в кращу сторону. Якщо самостійно не виходить, допоможе психолог. Пам’ятайте: любов — праця, над відносинами треба працювати!


Підписуйтеся на нас в Гугл Новини, а також читайте в Телеграм і Фейсбук


Back to top button