Земля

Археологи знайшли гробницю Осіріса

Команда італійських археологів, які працюють у Фівах (Єгипет), виявила міфічне поховання єгипетського бога відродження, царя загробного світу Осіріса. Могилу дослідники знайшли в некрополі Шейх Абд ель-Курна на Західному березі у Фівах.

04-01-15-foto-600x344-1

Гробниця повністю відтворює міфічну могилу Осіріса, як описано в єгипетській оповіді. Вона включає в себе кілька камер. Вчені датують могилу 760-656 роком до нашої ери.

[ads2] Зображення Осіріса археологи виявили в середині склепінного храму похоронного комплекс, який підтримують п’ять стовпів, а сходи на північній стіні головного залу ведуть безпосередньо в похоронний зал. У кімнаті, розташованій на захід від центрального храму похоронного комплексу, вчені виявили картину, яка зображує демонів. За словами Марії Мілагрос Альварес Соса, керівника розкопками, зображення відтворили для того, щоб захистити тіло померлого.

Читайте також: Шокуючі факти з життя і побуту Древніх римлян

На відстані від зображення Осіріса археологи виявили сходи, які ведуть в інше приміщення. Воно розташоване нижче і заповнене сміттям. Яких-небудь інших даних про знайдену гробниці поки немає.

Нагадаємо, що згідно давньоєгипетської міфології Осіріса убив його брат Сет, бог безладу і Хаосу. Сет помістив тіло в саркофаг і кинув його в Ніл, де його і знайшла Ісіда.

Натхнення: positime.ru


Підписуйтеся на нас в Гугл Новини, а також читайте в Телеграм і Фейсбук


Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.

Back to top button