Всесвіт

SpaceX готує до відправки на Марс відразу два корабля

Майбутній політ на Марс пов’язаний з великими ризиками, тому підготувати таку складну місію виявилося не просто навіть для SpaceX. Спочатку компанія планувала відправити космічний корабель на Марс в наступному, 2018 році, але пізніше терміни перенесли, щоб як слід перестрахуватися. Тепер поповзли чутки про те, що в SpaceX готують запуск відразу двох кораблів Red Dragon, які повинні вирушити на Червону планету в 2020 році.


Розрахунки показали, що саме в 2020 році Земля буде знаходитися від Марса на максимально близькій відстані, а це значить, що для запуску відкриється найбільш вдале вікно, яким планують скористатися не тільки в SpaceX — інші компанії теж збираються запустити на Марс космічний апарат.

«Офіційно представники SpaceX ніяк не коментували інформацію про запуск двох кораблів, але люди, близькі до керівних кіл компанії, стверджують, що такий план розглядається як один з найбільш ймовірних», — пише сайт Arstechnica.

Прес-секретар пообіцяв порталу уточнити інформацію.

Згідно з наявною у видання інформації, Маск таким чином хоче максимально убезпечити майбутню місію, тому навіть у тому випадку, якщо з одним кораблем щось піде не так, другий з великою часткою ймовірності зможе сісти на поверхню планети і доставити туди обладнання. Що саме SpaceX збирається везти на Марс, поки не повідомляється, але, імовірно, це буде наукове обладнання, призначене для проведення різних експериментів.


Підписуйтеся на нас в Гугл Новини, а також читайте в Телеграм і Фейсбук


Back to top button