Технології

SpaceX запустила супутник для високошвидкісного інтернету

Компанія SpaceX запустила ракету-носій Falcon 9 із супутником зв’язку JCSAT 18/Kacific 1. Пристрій зможе надати широкосмуговий доступ до інтернету в Азіатсько-Тихоокеанському регіоні.

Цей проєкт допоможе жителям тисяч островів, які розсіяні по Тихому океану — між південним узбережжям Азії та Австралії. Люди, які там живуть, в основному, користуються низько швидкісним інтернетом або залишаються ізольованими від цифрового світу.

Багато інтернет-провайдерів вважають, що проведення інтернету в цьому регіоні окупиться — широкосмуговий зв’язок там можна забезпечити тільки мідними або волоконно-оптичними кабелями, які простягаються під океаном. Однак вони дорогі в установці, тому більшість компаній впевнені, що вони не зможуть повернути вкладені гроші.

Liftoff! pic.twitter.com/dPuCfa89Sc

— SpaceX (@SpaceX) December 17, 2019

Перша ступінь ракети SpaceX вже два рази використовувалася для запусків, в компанії планували повернути її на Землю і використовувати знову. Однак два елементи головного обтічника ракети впали у воду, співробітники компанії планують знайти їх і застосувати в наступних запусках.

Натхнення: hightech.fm


Підписуйтеся на нас в Гугл Новини, а також читайте в Телеграм і Фейсбук


Back to top button