Здоров'я

Список продуктів, що викликають у людини депресію і дратівливість

В даний час людина має величезний вибір продуктів. Серед них є як корисні, так і шкідливі вироби. Дієтологи вважають, що харчування людини повинне бути раціональним і збалансованим, при цьому велика частина їжі повинна надходити в першій половині дня. Недотримання правил харчування може обернутися розвитком захворювань шлунково – кишкового тракту.

24-05-15-foto-600x450-1

Однак, іспанські вчені вважають, що певні продукти можуть впливати на стан психічного здоров’я людини і викликати у неї депресію і дратівливість. У чорний список, на думку іспанських учених, варто занести вироби з фаст -фуду, кондитерські солодощі, цукерки і шоколадні батончики масового виробництва. Дані продукти, вважають вчені, можуть провокувати у людини почуття тривоги, приводити до депресії і дратівливості.

Для підтвердження своєї теорії учені провели глобальний експеримент, який торкнувся більше дев’яти тисяч добровольців, які дали згоду на повну зміну їхнього раціону харчування на час експерименту. Випробовувані протягом певного періоду мали споживати велику кількість продуктів з фаст -фуду, шоколадних батончиків та інших кондитерських виробів.

Читайте також: 

Вчені відзначають, що більшість піддослідних відмовилися від продовження експерименту вже через півроку. Половина опитаних відзначила, що стали відчутніше дратуватися на звичайні прохання, їх психіка стала менш стійкою, деякі зізналися, що відчувають симптоматику депресії.

Науковий колектив, який проводив дане дослідження, вважає, що такі зміни можуть бути викликані підвищенням концентрації транс -жирів в крові. Дані сполуки мають вкрай погану всмоктуваність і роблять вкрай негативний вплив на стан здоров’я людини.

Натхнення: medvesti.com


Підписуйтеся на нас в Гугл Новини, а також читайте в Телеграм і Фейсбук


Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.

Back to top button