Здоров'я

Медики розповіли про 10 продуктів, які допомагають вивести нікотин з організму людини

Зарубіжні медики склали список з 10 продуктів, які швидко виводить нікотин з організму людини. Вони рекомендують вживати апельсини і лимони, які поліпшують метаболізм і захисні функції організму.

Медики рассказали о 10 продуктах, выводящих никотин из организма человека

Куріння — одна з головних причин ранньої смерті у всьому світі. Найчастіше, коли людина вирішує все ж кинути шкідливу звичку, їй складно попрощатися з сигаретами. Однак необхідно враховувати, що через паління підвищується ризик розвитку раку легень, ХОЗЛ (хронічне обструктивне захворювання легень), ішемічної хвороби серця, інсульту, болю в спині, саме тому дуже важливо вивести нікотин із організму.

Використання в раціоні апельсинів справляється з даним завданням, оскільки в них міститься вітамін С, який поліпшує обмін речовин. Також в список можна включити імбир, який дозволяє не тільки зміцнити здоров’я, а й знижує тягу до сигарет. Морква збагачена вітамінами А, С, В, К і допомагає зміцнити імунітет, також попереджає пошкодженню нервів і шкіри, на що особливо необхідно звернути увагу.

За словами медиків, ще одними помічниками у виведенні нікотину з організму є лимони, вони здатні також підсилити захисні функції. Броколі, містять вітаміни В5, С, який регулює велику кількість процесів, серед яких і метаболізм, а найважливішим є те, що даний овоч зменшує ризик розвитку раку товстої кишки. Ківі відновлює рівень необхідних вітамінів, які були втрачені після куріння, і навіть бореться з депресивним станом. Медики також рекомендують віддавати перевагу шпинату і капусті з-за наявності антиоксидантів та ізотіоціанатів, журавлині та гранату, який підвищує кількість еритроцитів.

Натхнення: dni24.com

Кнопка «Наверх»
Закрыть