Інтернет

Як поставити пароль на роутер (відео)

Іноді пароль від Wi-Fi може стати надбанням громадськості. Проходить час, і вже кожен сусід «їсть» своїм ноутбуком ваш трафік, а комп’ютер починає працювати повільніше. У результаті залишається тільки одне – поставити або поміняти пароль на роутері. Про те, як це можна зробити, і піде далі мова.

Використання диска для налаштування

Перший варіант встановлення пароля на Wi-Fi – це використання диска для налаштування, який йде в комплекті при покупці роутера. Але спочатку потрібно під’єднати модем до комп’ютера за допомогою «Ethernet» кабелю, а також видалити старе підключення до інтернету. Для цього перейдіть в «Панель управління», яка знаходиться в меню «Пуск» праворуч у списку, і виберіть «Центр управління мережами і загальним доступом». Далі зайдіть у вкладку «Зміни параметрів адаптера» і натисніть правою кнопкою мишки на потрібне підключення. У меню, слід вибрати пункт «Видалити».

13-09-15-foto-600x338-4

Наступним кроком виступає запуск програми з диска для налаштувань. Дочекайтеся, коли на екрані з’явиться схема підключення роутера до комп’ютера, і з’єднайте все в точності, як показано на картинці. Якщо ви все зробили правильно і ввімкнули модем, то відкриється віконце, де представлена інформація про стан різних індикаторів, а також дана можливість введення імені підключення і самого пароля. На завершення налаштування підтвердіть всі параметри, і програма сама створить нове підключення. До речі, сертифікат безпеки повинен бути «WPA2-PSK», так як він гарантує найвищий захист вашого пароля, а тип шифрування – «TKIP». Це забезпечить кращий доступ нових пристроїв до точки доступу.

13-09-15-foto-600x362-3

Кілька слів про вибір пароля. Не використовуйте своє ім’я або кличку домашньої тварини, важливу для вас дату, прості набори символів, на кшталт «qwer1234», «123456» або «654 321». Не рекомендується застосовувати слова «пароль», «password», «passw0rd». Адже їх дуже просто підібрати.

Читайте також: 

Зміна пароля в налаштуваннях бездротової мережі

Другий варіант встановлення пароля підійде тим, хто не хоче створювати нове підключення до інтернету. Для цього відкрийте порожню вкладку в будь-якому браузері, де в адресному рядку пропишіть IP-адресу пристрою. Дізнатися її можна на нижній кришці модему, де завжди вказують всі дані і необхідні параметри вашого пристрою. Також запам’ятайте логін і пароль модему, їх потрібно ввести після IP роутера.

13-09-15-foto-600x337-2

Далі вам відкриється вікно веб-інтерфейсу модему. Тут можна знайти або поміняти все що завгодно, чи то пропускна здатність роутера або використану DNS адресу. Але нам потрібен пункт «Налаштування бездротової мережі» або «Налаштування безпеки». Цей рядок можна мати й іншу назву, оскільки у різних модемів – різне вікно налаштувань. Так що не бійтеся перемикати вкладки і шукайте полі введення пароля, його ви відразу дізнаєтеся.

13-09-15-foto-600x337-1

Залишилося тільки натиснути кнопку «Зберегти» і дочекатися, поки роутер перезавантажиться. Якщо цього не сталося, від’єднайте модем від джерела живлення, зачекайте півхвилини і знову увімкніть, інакше зміни не набудуть чинності. Не забудьте також заново створити або оновити підключення на всіх пристроях.

Натхнення: sovetclub.ru


Підписуйтеся на нас в Гугл Новини, а також читайте в Телеграм і Фейсбук


Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.

Back to top button