Інтернет

Соціальні мережі негативно впливають на благополуччя людини

Соціальні мережі роблять негативний вплив на благополуччя людини, а також на його психічне здоров’я, такого висновку дійшли американські вчені у своєму новому дослідженні.

За статистикою, кожен четвертий чоловік у всьому світі, користується такими соціальними мережами, як Facebook і Twitter. Вже неодноразово провідні вчені в галузі психології та нейрофізіології заявляли про негативний вплив на свідомість людей, який чинять соціальні мережі.

socialni_merezi

Фахівці з Мічиганського Університету встановили, що соціальні мережі роблять людину нещасною. З одного боку, Facebook дозволяє спілкуватися в будь-який час, обмінюватися інформацією. При цьому з іншого боку, соціальна мережа знижує рівень благополуччя людини.

Читайте також: Що шукають в мережі чоловіки й жінки

Останні статистичні дані продемонстрували, що 63 % користувачів Facebook в США відвідують сайт щодня, в той час як 40 % користувачів відвідують його декількох разів на день. Американці витрачають в середньому 7,6 годин на місяць на використання соціальних мереж.

Природно, соціальні мережі викликають у людини звикання, скрашуючи самотність або відволікаючи від повсякденних турбот. Найчастіше людину в соціальній мережі більше не цікавить кар’єрний ріст або підвищення кваліфікації і навіть розширення кругозору, шляхом прочитання художніх літературних творів та осягнення прикладних наук.

Автори також підкреслюють, що особливою популярністю соціальні мережі користуються у людей, які відчувають тривогу і соціальну незахищеність.

Також у деяких користувачів соціальних мереж падає самооцінка, що як наслідок призводить до втрати настрою, а іноді і до депресії. Люди виставляють себе в інтернет просторі тільки з позитивного боку, часом значно прикрашаючи те, що є.

Читайте також: Велика кількість друзів у соцмережах свідчить про нещастя

Небезпечно ще й те, що живучи в соціальній мережі, людина потрапляє в нереальний світ, де важливим вважається лише те, що про нього думають інші люди, а не те, що є насправді і не те, як вона сам про себе думає.


Підписуйтеся на нас в Гугл Новини, а також читайте в Телеграм і Фейсбук


Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.

Back to top button