Людина

Стало відомо, що люди бачать уві сні перед смертю

Стало відомо, що люди бачать уві сні перед смертю. Для цього медики з хоспісу, розташованого в американському штаті Нью-Йорк, проаналізували сни своїх пацієнтів. З’ясувалося, що ці бачення можна назвати своєрідною самопсихотерапією.

Було встановлено, що тяжкохворим людям приблизно за 4 місяці до відходу з життя сняться однакові сни. Їх мотивом в основному були зустрічі з померлими родичами. Небіжчики, зокрема, звуть сновидців з собою, повідомляючи про те, що «на іншій стороні» добре і не страшно.

Деяким людям снилося, що вони вирушили в подорож на літаку або поїздом у супроводі покійних членів родини. Близько 50% бачили, як збираються «в останню путь» і прощаються з рідними.

Сни смертельно хворих дітей були іншими. Маленьким пацієнтам снилися не рідні їм «вихідці з того світу», а незнайомі дорослі, а також домашні тварини.

Можливо, всі ці образи допомагають хворим подолати труднощі й підготуватися до завершення життєвого шляху, припустили лікарі. Правда, вони не змогли пояснити, чому менш чим за місяць до смерті піддослідні починали бачити більш яскраві сни, а частота їх зростала.

Натхнення: earth-chronicles.ru


Підписуйтеся на нас в Гугл Новини, а також читайте в Телеграм і Фейсбук


Back to top button