Технології

Стартап почав друкувати лосося для ресторанів на 3D-принтері (фото)

Ізраїльська компанія почала поставляти в ресторани рослинного лосося, надрукованого на 3D-принтері.

Компанія Plantish з Ізраїлю сподівається змінити харчову промисловість, зокрема те, як ми їмо рибу. Компанія сподівається, що нова технологія, яка вже використовується для постачання продукції в ресторани, допоможе зберегти популяції риб.

Для свого виробництва стартап використовує рослинні компоненти, які збагачені білками і омега-3 в пропорціях, порівнянних зі справжньою рибою. Виробники відзначають, що їх риба включає всі білки і необхідні поживні речовини, але не містить ртуті, мікропластика та інших забруднюючих речовин, поширених в океані.

Виробництво лосося – це тільки перший крок на шляху до модернізації харчової промисловості, кажуть представники компанії. У планах у них – створення всіх видів риби, яка продається і споживається у вигляді філе.

За даними Продовольчої і сільськогосподарської організації ООН, світове споживання риби зросте з 179 млн т в 2018 році до 204 млн т в 2030 році. Ця зміна матиме суттєвий вплив на розвиток океанів і може створити екологічні проблеми при збільшенні вилову риби.

Все почалося, коли ми зрозуміли, що наш океан – джерело всього життя на Землі — вмирає. Надлишковий улов риби завдає величезної екологічної шкоди нашим океанам, проте попит на рибу знаходиться на рекордно високому рівні і тільки зростає. Представники Plantish в інтерв’ю 3D Natives


Підписуйтеся на нас в Гугл Новини, а також читайте в Телеграм і Фейсбук


Back to top button