Технології

Стівен Хокінг назвав чотири причини кінця світу з вини людини

Відомий у всьому світі вчений-теоретик Стівен Хокінг передбачив кінець світу, який відбудеться з вини людини. Вчений назвав чотири варіанти розвитку подій, які неодмінно призведуть до людської загибелі під час лекції для співробітників каналу Бі-бі-сі.

На думку великого вченого, до загибелі людини призведе подальший розвиток технологій і науки. Серед основних причин кінця світу Стівен Хокінг виділяє штучний інтелект, ядерну війну, генну інженерію і глобальне потепління.

Виною штучного інтелекту в загибелі населення землі Стівен Хокінг називає найшвидший розвиток і самовдосконалення технологій, за яким не встигає еволюція людини. Адже момент, коли високорозвинені роботи можуть вирішити, що люди їм ні до чого, може настати з великою ймовірністю вже в недалекому майбутньому.

Другою загрозою для людства Стівен Хокінг вважає агресію, від якої люди не можуть позбутися з печерних часів. Тоді вона була потрібна для виживання, а зараз може призвести до ядерної війни, після якої зникне все живе на планеті.

Читайте також: 

Також, кінець світу можливий через небезпечне вже сьогодні глобальне потепління, викликане технічним прогресом, який призводить до щорічного підвищення температури і збільшення концентрації двоокису вуглецю в атмосфері. На думку Хокінга, процес перетворення Землі на Венеру, де температура поверхні становить 250 градусів тепла, неминучий.

До знищення цивілізації можуть бути причетні і смертельні віруси, випадковим чином створені в одній з численних лабораторій генної інженерії по всьому світу.

Всі ці причини є стимулом для освоєння людьми космічного простору, так як на Землі може відбутися дуже багато випадковостей, здатних знищити людство.

Натхнення: svopi.ru


Підписуйтеся на нас в Гугл Новини, а також читайте в Телеграм і Фейсбук


Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.

Back to top button