Здоров'я

Стійкість до антибіотиків стала глобальною загрозою

Пристосовування людського організму до антибіотиків є серйозною світовою проблемою в наші дні, заявили в своїй останній доповіді у Всесвітній організації охорони здоров’я.

Вченими були проведені дослідження по всьому світу, а конкретно в 114 -ти країнах, за результатами цих наукових досліджень вони зробили висновок, що пристосовування людського організму до антибіотиків стає проблемою світового рівня.

antibiotiki-proty_hvorob

Автори цієї доповіді віщують нову еру, де є велика ймовірність, що люди будуть гинути від самих найпростіших захворювань, з якими лікарі боролися і легко перемагали протягом останніх кількох десятків років.

Так само автори попереджають, що все це призведе до страшних наслідків, якщо не будуть вжиті термінові заходи. У ряді країн основні антибіотики вже перестали діяти більше ніж на 50 відсотків пацієнтів.

Читайте також: Антибіотики через 10 років стануть не потрібні

Цьому явищу ще сприяє застосування антибіотиків і лікуючих препаратів не за призначенням. Це в свою чергу надто велика кількість призначень цих ліків з боку лікарів, також переривання пацієнтами курсу лікування. Все це в сумі призводить до швидкого звикання організму на антибіотики та інші лікарські засоби.


Підписуйтеся на нас в Гугл Новини, а також читайте в Телеграм і Фейсбук


Back to top button