Наука

Стоматолог розповіла про фатальну помилку під час чищення зубів

Американський стоматолог Грей Вершиніна розповіла про фатальну помилку більшості людей. Її вони припускаються під час чищення зубів, із-за чого піддають свій організм серйозному ризику, здатного призвести до погіршення їх зовнішнього вигляду.

Стоматолог зазначає, що багато людей пильно стежать за здоров’ям шкіри обличчя і заради цього дотримуються строгих дієт, займаються спортом і купують дорогі косметичні засоби, однак лише одна фатальна помилка зазвичай зводить всі зусилля нанівець. Мова про чистку зубів і подальше умивання. Після завершення цієї процедури необхідно ретельно вимити обличчя, причому не тільки навколо рота.

Вся справа в бактерії, що живуть у ротовій порожнині людини, зазначає стоматолог. Дуже багато з них є нешкідливими для зубів, ясен і інших поверхонь рота, але зі шкірою обличчя все інакше. Ці мікроорганізми здатні викликати роздратування, появу прищів і висипань, а іноді навіть алергію. Процес потрапляння бактерій з рота на шкіру називається перекисним зараженням. Не допускаючи цієї фатальної помилки при чищенні зубів людина зможе значно поліпшити зовнішній вигляд свого обличчя.

Також стоматолог виділила один поширений міф, що стосується неефективності м’яких зубних щіток. Насправді це неправда і вони здатні очищати ротову порожнину, а от з твердими потрібно бути акуратним. Такі щітки можуть шкодити не тільки яснам, але і зубній емалі, тому їх краще уникати.


Підписуйтеся на нас в Гугл Новини, а також читайте в Телеграм і Фейсбук


comments powered by HyperComments
Back to top button
comments powered by HyperComments