Технології

Струмінь морської води замінить звичні антени (фото)

У Mitsubishi розробляють незвичайну альтернативу традиційним антен для прийому і передачі сигналу – замість металевого стрижня і “вусиків” використовується морська вода.

a53af485ee3347314be21a03029c6c99

Система під назвою SeaAerial являє собою помпу, необхідну для створення тиску для викиду водяного струменя, яка і є антеною. Переваги конструкції SeaAerial в тому, що вона мобільна і її можна швидко встановити на березі або у відкритому морі.

Як відзначають в компанії, їм вдалося створити першу в світі антену з солоної води, здатну приймати сигнал цифрового телебачення без перешкод.

Інженерам вдалося вирішити кілька проблем, пов’язаних з даним способом прийому/передачі сигналу. Щоб ізолювати водяний стовп від навколишнього середовища, для уникнення заземлення активного передавального елемента, були розроблені спеціальні ізолюючі сопла для водяної помпи. Вони дозволяють антені випромінювати радіохвилі навіть коли випромінюючий струмінь фізично з’єднаний з морською гладдю. Також розробники шляхом комп’ютерного моделювання вирахували оптимальний діаметр струменя, достатній для стійкого прийому і передачі інформації.

У Mitsubishi впевнені, що SeaAerial перевершує металеві аналоги, які складно перевозити і зводити: водяна антена в цьому плані набагато мобільніша і може встановлюватися скрізь, де є солона морська вода.

Джерело: engadget.com

Натхнення: 24gadget.ru


Підписуйтеся на нас в Гугл Новини, а також читайте в Телеграм і Фейсбук


Back to top button