Технології

Створили ліжко, яке дає змогу позбутися стресу, покращує фізичне та психічне здоров’я

Створили ліжко, яке дає змогу дає змогу позбутися стресу, покращує фізичне та психічне здоров’я.

Не просто спати, а покращувати своє самопочуття та відновлювати нервову систему. Компанія Opus створила SoundBed — ліжко, яке дає змогу покращити фізичне та психічне здоров’я користувача.

Як пояснюють розробники, відпочиваючи на такому ліжку, людина зможе швидше позбутися від стресу та відчути покращення самопочуття. Це відбувається завдяки тому, що в її організмі починає вироблятися більше гормонів, пов’язаних із щастям. Адже ліжко  створює вібрації та звуки, які сприятливо впливають на людський організм.

Низькочастотні вібрації, вироблені ліжком, допомагають людині розслабитися та заспокоїтися. А за допомогою спеціального застосунку можна пройти сеанс медитації, завдяки якій поліпшується настрій людини та знімається стрес.

Створили ліжко, яке дає змогу позбутися стресу, покращує фізичне та психічне здоров'я

Також завдяки застосунку власник унікального ліжка зможе підписуватися на різні терапевтичні заходи, які проводяться дистанційно або наживо. Вони можуть бути присвячені побудові стосунків, підвищенню продуктивності та іншим актуальним питанням.

Вбудована у пристрій система може направляти певні частоти для їхнього узгодження з різними частинами людського тіла, а також із хвилями, які створюються мозком. Звук охоплює весь діапазон чутних частот, а вібрація відбувається на глибших частотах.

Ліжко може складатися, перетворюючись на дещо схоже на невеликий шестикутний пуф. Завдяки цьому вдень воно не буде займати багато місця в кімнаті. «Пуф» забарвлений у нейтральні тони, тому добре впишеться в будь-який інтер’єр.

Натхнення: greenpost.ua


Підписуйтеся на нас в Гугл Новини, а також читайте в Телеграм і Фейсбук


Back to top button