Людина

Сучасні дорослі хлопці і дівчата вже не такі щасливі, як це було в 70-х роках

Підсумки нових досліджень показали, що в порівнянні з 1970 роком сучасні чоловіки і жінки стали рідше відчувати почуття щастя.

4083edfbc6f6244ee70995f39124b081

На думку психологів, це пов’язано з низкою причин. Слід зауважити, що в проектах взяли участь мільйон респондентів. Вік всіх добровольців варіювався від 13 до 96 років. Дослідників цікавило факт того, коли саме люди були більш задоволені своїм життям – зараз або у 70-80 роки минулого століття.

Згідно з отриманими відомостями, понад 38% випробовуваних виявилися щасливішими в 70-х роках, ніж в сучасну епоху. Відзначається, що авторами спостережень стали співробітники з Університету Сан-Дієго. Психологи стверджують, що подібні дослідження необхідно проводити кожен рік.

За словами науковців, до 2010 року рівень щастя збільшився в кілька разів. Отримані результати медики хочуть пояснити з лікарської точки зору. На думку лікарів, в наші дні очікування чоловіків і жінок набагато вищі, ніж раніше. Досягаючи середнього віку, люди розуміють, що вони не змогли домогтися усього бажаного. В результаті їх задоволеність власним життям знижується і виникає депресія.

Натхнення: healthvesti.com


Підписуйтеся на нас в Гугл Новини, а також читайте в Телеграм і Фейсбук


Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.

Back to top button