Різне

Сучасні світильники: історія та сучасність в магазині Lustra-Style

svetilnik_sten1_250Історія світильників налічує сотні, а скоріше тисячі років. І мова тут йде не про ті електричні прилади, які освітлюють наші з вами кімнати, а про інші, більш давні і примітивні інструменти. Перші згадки про них зустрічаються ще в «Ілліаді», але це зовсім не означає, що їх не існувало раніше. Більшість істориків досі не можуть назвати навіть приблизної дати створення цих пристроїв.

Перші моделі були вкрай примітивні. Основним матеріалом служила глина, а в дорожчих варіантах використовувалася бронза. Сама конструкція була вкрай простою, але надійною. Світильник складався з ємності з маслом і гнотом. У вікторіанську епоху з’явився регулятор полум’я і скляний плафон, що захищає вогонь від вітру. Якщо ж говорити про найстаріші апарати, то їх створення датується 500 роком нашої ери. До цих пір можна відшукати в музеях древні, як сама культура зразки, що належать епосі Священної Римської імперії.

Як вибрати і де купити?

Але зараз мова піде про більш сучасні апарати. Про те як вибрати і який купити світильник раджу Вам . Зараз поясню чому. Мені імпонують сайти, де окрім детального опису маються відеопрезентації, що дозволяють в деталях розглянути товари, а також, не обтяжуючи очі, дізнатися багато цікавого про особливості кожної моделі. Окрім того, багато уваги приділено типології світильників, поширеним модифікаціям, їхніх достоїнствам і недолікамам. Прочитавши цю невелику статтю і ознайомившись з відео, всі ваші сумніви з підбору приладу повинні розвіятися.

Окремої згадки заслуговує сам магазин. Зручна навігація і широкий вибір змушує подовше затриматися на його сторінках, вивчаючи той чи інший зразок. Всі товари розбиті за відповідними розділами. Наприклад, якщо вас цікавлять , ви можете легко їх знайти по навігації і вибрати облюбований вами товар. Окрім того, є пояснення і інструкції з підбору. При виникненні будь-яких питань завжди можна зателефонувати за контактним номером і прояснити разом з консультантом всі нюанси.

Додаткові бонуси

В інтернет магазині Люстра-Стиль, що знаходиться за адресою http://lustra-style.com.ua/ є гнучка система знижок. Чим більше ви купуєте, тим вищий відсоток. Наприклад, при покупці від 550 гривень знижка складе 3%. Але якщо придбати товар на сумарну вартість понад 3000 гривень, то про розмір знижки можна буде домовитися безпосередньо з консультантом.

Проте завжди приємніше ознайомитися з інформацією самостійно. Відповідно, якщо виникне бажання дізнатися більше про світильники, ласкаво просимо на сторінки сайту Люстра-Стиль.


Підписуйтеся на нас в Гугл Новини, а також читайте в Телеграм і Фейсбук


Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.

Back to top button