Різне

Як визначити якість асфальту

Якісне асфальтове покриття, яке не вимагає постійного ремонту – це проблема, з якою знайомий кожен співвітчизник. Однак з кожним роком ситуація з дорогами поліпшується, що відбувається в результаті виконання робіт відповідальними підрядниками з використанням якісних матеріалів для асфальтування.

1-04-03-2015-600-257

Що таке асфальт?

Асфальт – це суміш бітуму, щебеню і мінерального наповнювача. Від пропорційної суміші цих складових залежить якість укладання асфальту.

У сучасних умовах асфальтування проходить двома методами:

гарячий спосіб – традиційний метод укладання асфальту, коли гаряча асфальтобетонна суміш ущільнюється механічними засобами, утворюючи рівне покриття;

холодний спосіб – відносно новий метод, що набирає популярність, відрізняється трохи більшою вартістю, але дає можливість отримати більш міцне покриття.

Якість асфальтових сумішей

Яким би методом не проводилося асфальтування, від дотримання рецептури приготування суміші і технології укладання безпосередньо залежить якість дорожнього покриття.

Виробництвом асфальтових сумішей займаються підприємства, що надають своїм клієнтам різні марки асфальту, здатні задовольнити будь-які запити за ціною і міцності покриття.

Компанія «ДСК», яка проводить не тільки http://dordsk.ru/, виробляє якісні суміші з допомогою власних виробничих потужностей і під постійним контролем лабораторій якості асфальту. .

Якість асфальтування залежить не тільки від складу самої суміші, а й від того, наскільки правильно дотримуються температурні режими при перевезенні і укладанні. Компанії, що ведуть дорожні роботи, повинні мати в своєму автопарку спеціальну техніку, яка дозволяє доставляти на місце проведення робіт асфальтобетонну суміш необхідної температури.

Яким повинен бути якісний асфальт

Хороший асфальт має рівне покриття, трохи пружинить під ногами і добре тримає нанесену на нього розмітку.

Асфальтування повинно проходити при температурі навколишнього повітря не нижче 10 градусів, в цьому випадку, дорожні роботи будуть мати великий запас міцності, а замовнику не потрібно буде вдаватися до ремонту дорожнього покриття щороку.


Підписуйтеся на нас в Гугл Новини, а також читайте в Телеграм і Фейсбук


Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.

Back to top button