ЕкологіяЗемля

Світові поклади морської солі забруднені пластиковим сміттям

В результаті забруднення навколишнього середовища частинки пластику осідають на морську сіль. Про це дізналися американські вчені, коли вивчили зразки солі, купленої в магазинах різних країн світу.

Всього ж було вивчено понад 10 видів морської солі. Виявилося, що американські громадяни щорічно разом з сіллю вживають більше 660 частинок пластику, які осідають на кристаликах.

Спеціаліст Нью-Йоркського університету Шеррі Мейсон зазначила, що проблема забруднення навколишнього середовища пластиком сьогодні знаходиться під пильною увагою екологів. Справа в тому, що пластик практично не розкладається, а потрапляючи в море або океан, сміття накопичується і утворює цілі острови з відходів.

Виступаючі на засіданнях ООН екологи б’ють на сполох, адже щорічно у води Світового океану потрапляє понад 12 тонн пластику. Сьогодні частинки пластикових відходів можуть бути присутніми в морепродуктах, пиві, і навіть у звичайній питній воді та повітрі.

Від пластику в океані страждають не тільки люди, але і тварини. Вони, відчувши залишки їжі, можуть випадково проковтнути пластиковий контейнер і загинути від цього. За ступенем загрози екологи ставлять забруднення навколишнього середовища пластиком поруч з кліматичними змінами.


Підписуйтеся на нас в Гугл Новини, а також читайте в Телеграм і Фейсбук


Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.

Back to top button