Всесвіт

Супутник NASA виявив “двійника” Землі, потенційно придатного для життя

Транзитний супутник NASA виявив планету розміром з Землю, яка потенційно придатна для життя. Це перше для цього телескопа відкриття подібного плану.

Глава астрофізичного підрозділу NASA Пол Герц розповів, що обсерваторія TESS була запущена для пошуку землеподібних планет, які обертаються навколо прилеглих зірок. Відкриття було зроблено під час спостереження за невеликою зіркою в сузір’ї Золотої Риби. Планета одержала назву TOI 700 d — це одне з ключових досягнень як для апарату TESS, так і для обсерваторії Spitzer, повідомляється на сайті NASA.

Відкриття схоже на інші землеподібні світи, виявлені в останні роки. За одинадцять місяців спостереження астрономи не зафіксували на поверхні планети жодного спалаху. Це характерно для інших зірок, у яких знайдені схожі світи. Такий показник значно підвищує ймовірність існування життя на TOI 700 d.

Виявлена планета на 20 відсотків більше Землі, від якої вона віддалена на 100 світлових років. TOI 700 d обертається навколо червоного карлика TOI 700, вона отримує від нього 86 відсотків енергії, стільки же, як Сонце дає Землі.

Вчені припускають, що за своїм кліматом та умовам планета більше схожа з раннім Марсом, ніж з Землею. У NASA наголосили, що головною перешкодою для існування життя на TOI 700 d може бути те, що вона завжди дивиться однією і тією ж стороною на зірку. Планетологи мають намір і далі спостерігати за відкриттям.

Натхнення: earth-chronicles.ru


Підписуйтеся на нас в Гугл Новини, а також читайте в Телеграм і Фейсбук


Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.

Back to top button