Головна / Всесвіт / Діти допоможуть зрозуміти мову інопланетян

Діти допоможуть зрозуміти мову інопланетян

Американські вчені вважають, що розшифрувати мову прибульців і оволодіти нею найкраще зможе дитина.

Шері Уеллс-Дженсен (Sheri Wells-Jensen), професор лінгвістики університету Боулінг Грін, давно займається проблемами ксенолінгвістики – вивченням інопланетних мов. Її не бентежить той факт, що таких мов немає в наявності. «Це не проблема… Ми повинні бути готові. Перший контакт може відбутися вже завтра. Ми не знаємо цього», – заявила вона порталу Slate.

Якщо земляни зіткнуться з інопланетянами, то до дешифрування їх мови, ймовірно, залучать найбільш відомих філологів. Проте Уеллс-Дженсен вважає, що цього робити не потрібно. Набагато ефективніше буде звернутися до найбільш швидко навчаючих людей на нашій планеті – дітям до семи років, вважає лінгвіст.

В реальності люди не знають, якою буде мова невідомих прибульців. Можливо, вони будуть спілкуватися не з допомогою звуків, а магнітними або хімічними флуктуаціями. Або, приміром, частота видаваних інопланетянами звуків буде занадто високою або низькою. «Ми зможемо вивчити гуманоїдну мову або мову пухнастих зайчиків, але навряд чи впораємося з мовою надрозумних цукрових крапельок», – визнає Уеллс-Дженсен.