Людина

Фахівці розповіли про 4 ознаки раннього старіння

Експерти розповіли про 4 важливі сигнали-передвісники раннього старіння організму. Також ці ознаки можуть також мати відношення до певних захворювань.

Фахівці відзначають, що тривале загоєння ран, саден і синців може свідчити про раннє старіння організму. Однак це також може бути сигналом розвитку цукрового діабету. І все ж варто звернути на це увагу і спробувати розібратися в причинах змін в організмі. Якщо стає складніше піднімати і переносити тяжкості, то це може бути наступним сигналом до дії. Це може вказувати на втрату м’язової маси, що впливає на силу і витривалість. Під час читання книг, при написанні або роботі за комп’ютером можна помітити зниження якості зору. Це вказує на прогрес пресбіопії, так званий «старечий зір». Для виключення такої ймовірності необхідно покласти будь-який надрукований текст перед очима і виміряти мінімальну відстань, на якому чітко проглядаються слова. Для молодих людей нормальним вважається дистанція 10 см. При 20-30 см існує ймовірність зниження якості зору.

Зайва вага в середній частині тіла є наступним сигналом. Погіршенням може бути і те, що в області стегон відбувається зменшення об’єму м’язів. Експерти радять не впадати у відчай при виявленні подібних симптомів, оскільки може допомогти правильне харчування і постійні фізичні навантаження. Однак необхідно розуміти, що дані сигнали про зміни в організмі можуть бути провісниками деяких захворювань.

Натхнення: dni24.com


Підписуйтеся на нас в Гугл Новини, а також читайте в Телеграм і Фейсбук


Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.

Back to top button