Земля

Таємничий “блакитний слиз” на дні моря поставив вчених в глухий кут (фото)

Дослідників спантеличили загадкові “краплі”, які вони не можуть ідентифікувати.

Непізнані глибоководні “липкі” істоти синьо-блакитного кольору здивували вчених. Таємничі “краплі” виявили на морському дні в Карибському морі. Під час прямого ефіру члени експедиції обговорювали, чим можуть бути ці каламутні глобули, але жоден з дослідників не зміг дати однозначної відповіді.

Кілька блакитних липких істот вчені, керуючі апаратом ROV, виявили поблизу острова Санта-Крус, одного з Віргінських островів США. Вони нерухомо лежали на морському дні на глибині від 407 до 611 м під поверхнею води.

Непізнаний організм. Фото: NOAA

Дослідники пілотували ROV з борту дослідницького судна Okeanos Explorer Національного управління океанічних і атмосферних досліджень (NOAA), яке провело останні чотири місяці, досліджуючи ділянки Північної Атлантики в рамках дослідницької серії «Подорож до хребта 2022». Як і у випадку з будь-яким іншим зануренням під час цих експедицій, NOAA транслював кадри в прямому ефірі.

Під час прямої трансляції дослідники помітили і збільшили зображення однієї з незвичайних синіх істот і почали обговорювати, що це може бути. Деякі спостерігачі відзначили, що це, ймовірно, або м’який корал, або губка, а можливо, навіть оболоник. Це драглисті морські безхребетні, яких іноді називають асцидіями. Команда запропонувала кілька можливих прізвиськ, у тому числі “вибоїста синя штука”, “синій біомат”і “синій слиз”. Однак, що саме це таке, вони так і не зрозуміли.


Підписуйтеся на нас в Гугл Новини, а також читайте в Телеграм і Фейсбук


Back to top button