Екологія

Тасманія на 100% забезпечила себе відновлюваною електроенергією

Тасманія заявила про те, що тепер вона повністю може забезпечувати своє населення електроенергією з відновлюваних джерел. У найближчий рік вони почнуть генерувати навіть трохи більше енергії, ніж їм потрібно.

Image by seagul from Pixabay

Уряд Тасманії оголосив, що вони стали першим австралійським штатом і однією з перших юрисдикцій в світі, яке повністю забезпечило себе енергією з поновлюваних джерел.

У заяві міністра енергетики Тасманії Гая Барнетта відзначається, що штат став повністю самодостатнім і може використовувати тільки електроенергію з вітряних і гідроенергетичних проєктів штату.

При цьому влада відзначила, що Тасманія вже давно є одним з найбільш екологічно чистих джерел електроенергії в Австралії, а великі гідроенергетичні ресурси штату забезпечують основну частину електроенергії в країні. Штат почав свій шлях до відновлюваної енергетики в 1895 році з введенням електростанції Duck Reach в Лонсестоні, вона стала першою державною гідроелектростанцією в південній півкулі.

“Ми досягли 100% рівня чистоти в електроенергії завдяки нашому зобов’язанню реалізувати потенціал Тасманії в області чистої енергії завдяки нашій політиці та інвестицій в промисловість. Це створює робочі місця по всьому штату, зокрема, в наших регіонах.”

Влада також відзначили, що раніше Тасманія залежала від додаткових поставок газу і імпортних поставок вугілля. Однак зі зростанням вітроенергетики в штаті вони зменшили залежність від додаткових поставок електроенергії на основі викопного палива.

Барнетт зазначив, що Тасманія досягла 100% забезпечення відновлюваною енергією після введення однієї з останніх вітряних турбін на електростанції в гавані Гренвілл. Дослідники будуть розширювати й збільшувати обсяги об’єкта, який знаходиться на західному узбережжі штату.

Коли вони введуть в експлуатацію останні дві турбіни, Тасманія матиме доступ до 10741 ГВт-год відновлюваної енергії – це набагато більше, ніж середні річні потреби в електроенергії населення штату.

Натхнення: hightech.fm


Підписуйтеся на нас в Гугл Новини, а також читайте в Телеграм і Фейсбук


Back to top button