Авто

Технічні характеристики “Хонда Акорд”

Технічні характеристики “Хонда Акорд” – тема досить цікава, особливо для людей, які є фанатами цього японського концерну. Випускається модель у світ з 1976 року, і за весь час виробництва вона зазнала масу змін. Так що їх слід обговорити.

Про перше покоління

Технічні характеристики “Хонда Акорд”, що випускалася з 1976 по 1980 рік, були досить сильними для того часу. Спочатку автомобіль комплектувався 1.6-літровим бензиновим двигуном, а потім, у 1978-му, на нього стали ставити мотори на 1.8 л. До 1979 року машина комплектувалася виключно механікою. Однак потім виробники розробили триступеневу АКПП. Треба сказати, перше покоління автомобіля стало досить популярним. Тільки за останній рік виробництва концерн випустив і продав мільйон примірників цієї японської моделі!

Читайте також: 

Випуск 1982/89 років

Тепер варто відзначити технічні характеристики “Хонда Акорд” другого і третього покоління. У 1982 році ця машина стала першим японським автомобілем, який почав випускатися в США. Його виробляли на однойменному заводі, що знаходиться в Мерісвіллі (США, Огайо). Крім того, дана модель отримала статус найбільш продаваного автомобіля в США японського виробництва. Це звання машина утримувала до 1996 року – цілих п’ятнадцять років. У 1991-му даний автомобіль очолив рейтинги продажів у своєму класі серед інших виробників. Перше місце в цьому Топі машина зайняла також через 10 років, у 2001-м. В 1983 році модель стала комплектуватися автоматичною коробкою передач на чотири ступені.

Що можна сказати про третє покоління? Технічні характеристики “Хонда Акорд” вражають, особливо двигуни. Найпотужніший з них – дволітровий, з інжекторною системою живлення. Машина комплектувалися або 4-або 5-ступінчастою коробкою передач (АКПП і МКПП).

Четверте покоління

Ця машина “Хонда Акорд” відгуки отримує виключно позитивні. Розробники доклали величезну кількість зусиль для того, щоб автомобіль став ще більш функціональним. Варто відзначити увагою двоважільну підвіску і систему підрулення задніх коліс. Цікаво, що четверте покоління йшло або п’ятиступінчастою механікою, або чотириступінчастою АКПП. До того ж виключно переднім приводом. Та й двигуни – лише бензинові. Їх було всього п’ять: 1.8-літровий – на 103 к. с., дволітрових три (на 90 “коней”, на 110 к. с. і на 133 к. с.) і ще один – 2.2-літровий 150-сильний. І з того покоління “Хонда Акорд” значно збільшила рейтинг продажу на ринку Північної Америки. До речі, версії, створені для цього ринку, відрізняються від європейських як комплектацією, так і оптикою.

Сучасні версії

Модель “Хонда Акорд”, ціна якої збільшувалася з кожним випуском (що логічно, оскільки і експлуатаційні характеристики теж ставали краще), у сьомому та восьмому поколіннях досягла великих успіхів. Яскравий екстер’єр, стильний салон, задня багатоважільна підвіска, високоякісні оздоблювальні матеріали – це лише малий перелік того, чим могли похвалитися нові моделі. Та й двигуни стали набагато могутніше. 2-літровий агрегат міг розвивати потужність-155 к. с., той, об’єм якого склав 2.4 л, відрізнявся показником в 190 к. с. І ще один мотор – 2.2-літровий на 140 “коней”.

Автомобілі сьомого покоління – це машини, ідентичні представникам шостої серії. Ось тільки вони включають в себе дві версії – одну “велику”, а іншу – “маленьку”. Це – універсали і седани. А “велика” версія має також версію купе. А ще з’явився кросовер “Акорд”. Загалом, автомобіль дійсно придбав велику популярність. Тому не дивно, що цей автомобіль є одним з найпопулярніших в Японії і достатньо відомим у Європі і навіть у нас.

Натхнення: www.syl.ru


Підписуйтеся на нас в Гугл Новини, а також читайте в Телеграм і Фейсбук


Back to top button