Головна / Технології / Капсулу Hyperloop розігнали до 457 кілометрів на годину: новий рекорд

Капсулу Hyperloop розігнали до 457 кілометрів на годину: новий рекорд

Команда WARR з Мюнхенського технічного університету встановила новий рекорд швидкості для капсули Hyperloop — 457 кілометрів на годину.

WARR Hyperloop

Рекорд був встановлений в рамках чергового етапу конкурсу SpaceX Hyperloop Pod competition. У серпні минулого року WARR Hyperloop також встановила рекорд, розігнавши прототип капсули до 324 кілометрів на годину: новий рекорд — 457 км/год.

Hyperloop Pod competition був запущений в 2015 році. Команди, що беруть участь, розробляють концепт Hyperloop — надшвидкі капсули, що рухаються по спеціальних трубах, — який був запропонований в 2013 році Ілоном Маском (передбачається, що за допомогою транспортної системи Hyperloop в майбутньому вдасться переміщати пасажирів і вантажі зі швидкістю близько 1 200 кілометрів на годину). Прототипи капсули учасники пробують розігнати в тестовій 1,2-кілометровій трубі в Хоторне, Каліфорнія.

Team @WARR_Hyperloop‘s official top speed was 284 mph — б’ється серцем last year’s record!

— Hyperloop (@Hyperloop) 22 липня 2018 р.

У грудні минулого року компанія Virgin Hyperloop One зуміла розігнати свою капсулу до рекордних 387 км/год на приватному тестовому треку. Прототип капсули команди WARR Hyperloop, який встановив новий рекорд, сильно поступається в розмірах розробці Virgin Hyperloop One: у висоту він сягає лише 30 сантиметрів, а в довжину — два метри. Зрозуміло, такий прототип навряд чи знайде практичне застосування, однак WARR розглядає цю капсулу, швидше, як випробувальну модель для технологій, які будуть необхідні в майбутньому для успішної реалізації системи Hyperloop.

Натхнення: www.popmech.ru