Технології

Вчені з США вирішили оживити мертвий мозок людини

Американські науковці хочуть провести дослідження щодо пожвавлення головного мозку людини після смерті. Вчені хочуть довести, що цей процес зворотній та отримали дозвіл на проведення першого етапу вивчення.

Американські науковці з біотехнологічної компанії Bioquark бажають довести всьому світу, що смерть головного мозку не є незворотнім процесом. Вчені звернули увагу, що багато представників риб і амфібій здатні оживляти ділянки головного мозку та стовбурових клітин при пошкодженні всупереч відсутності у людини здатності регенерувати центральну нервову систему. Про це повідомили в агентстві The Daily Mail, наводячи слова керівника компанії Айра Пастора.

Проект названий ReAnima і вченими вже отримано дозвіл на проведення перших стадій клінічних досліджень. У вивченні візьмуть участь «живі трупи» у віці від 15 до 65 років – люди, які вже померли, але чиї функції підтримуються штучно.

Наукові діячі збираються надати перші результати протягом декількох найближчих місяців. Оживити тканини мозку фахівці збираються за допомогою стимуляції нервових стовбурових клітин з пептидами.


Підписуйтеся на нас в Гугл Новини, а також читайте в Телеграм і Фейсбук


Back to top button