Людина

Жінки Великобританії потребують чоловічих екскорт-послуги

Команда провідних фахівців з Великобританії реалізувала унікальний експеримент.

В результаті проведення дослідів вченим вдалося зафіксувати цікаву закономірність. Виявилося, що мешканки країни потребують чоловічих екскорт-послуги. За словами медиків, через кілька років представників сильної статі, зайнятих у даній сфері, стане стільки ж, скільки і дам.

b9a3f0fd5b5096cec50cb5b63d49804c

Нещодавно здійснені дослідження показали, що в сучасному світі секс-індустрія серед хлопців набирає все більшу популярність. Слід зауважити, що такий вид діяльності може згубно позначитися на здоров’ї не тільки юнаків, а й дівчат, які ведуть такий же спосіб життя.

Автори дослідження стверджують, що інтимні послуги стають звичним заняттям для багатьох представниць слабкої статі, незалежно від вікової категорії. На думку психологів, попит на цю професію зростає з кількох причин, серед яких можна виділити сварки і непорозуміння між закоханими.

Експерти зафіксували, що в більшості випадків, клієнтками чоловічих екскорт-послуг є бізнес-леді, бажаючі приємно провести час після важкого робочого дня. Лікарі впевнені, що такі розваги можуть згубно позначитися на стані здоров’я людей.

Натхнення: healthvesti.com


Підписуйтеся на нас в Гугл Новини, а також читайте в Телеграм і Фейсбук


Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.

Back to top button