Наука

Температура тіла впливає на ефективність дієти

Температура тіла впливає на ефективність дієти Значне скорочення калорій пов’язано з цілим рядом переваг для здоров’я, починаючи від збільшення тривалості життя, і закінчуючи зниженням ризиків розвитку раку, серцевих захворювань, діабету і інших хвороб. Нове дослідження вказує на те, що дієта може працювати набагато ефективніше разом зі зниженням температури тіла.

Професор Бруно Конті з метаболічної клініки Скріппса витратив роки на вивчення того, як і чому обмеження калорій призводить до поліпшення здоров’я.

Попередні спостереження виявили, що коли ссавці споживають менше їжі, температура їх тіла падає. Це еволюційний спосіб допомогти нам зберегти енергію до тих пір, поки їжа знову не стане доступною, пояснює Конті. Також рання робота професора показала, що зниження температури може збільшити тривалість життя незалежно від обмеження калорій, оскільки це активує певні клітинні процеси.

До своєї нової роботи Конті підійшов з питанням про те, що саме рухає позитивними змінами від обмеження калорій: саме зниження або зміна температури тіла. Так Конті і його команда розробили експеримент, який дозволив їм незалежно оцінити вплив знижених поживних речовин і температури тіла.

Вони порівняли дві групи мишей. Перша дотримувалася дієти і перебувала в кімнаті з температурою 22 ° C. Друга група також отримувала мало калорій, але жила в кімнаті з температурою в 30 ° C. Вчені виявили, що більш тепле середовище викликало «термонейтральність», тобто стан, при якому більшість тварин не можуть легко знизити температуру свого тіла.

Потім, за допомогою технології під назвою «метаболоміка активності», вчені виміряли метаболіти (хімічні речовини, що виділяються метаболізмом тварин) мишей. Завдяки цьому дослідники змогли знайти молекули в кровотоку і в мозку, які змінювалися при зниженні або поживних речовин, або температури тіла.

Вивчивши всі отримані дані, вчені прийшли до висновку, що температура значно впливає на метаболізм під час обмеження калорій.

Натхнення: www.popmech.ru


Підписуйтеся на нас в Гугл Новини, а також читайте в Телеграм і Фейсбук


Back to top button