Технології

У Вісконсіні пройшла презентація літака-амфібії Icon A5

Якщо хтось вважає, що особистий літак – доля винятково мільярдерів та арабських шейхів, то ця думка помилкова. Існує велика кількість компактних моделей, ціна яких порівнянна з вартістю якісного нового автомобіля.

Каліфорнійський твір авіаційного мистецтва, дітище компанії Light Sport Aircraft, новий літак-амфібія Iсon A5 був представлений захопленій публіці в ході демонстраційного польоту на авіасалоні у Вісконсині.

foto_cikavosti_10.08.2014-020_resized

Особливість нової моделі в тому, що вона оснащена технологією складаючих крил. І завдяки цьому літак можна зберігати в зібраному вигляді навіть в гаражі. Ціна літака-амфібії Icon A5, який може злітати як із землі, так і з водної поверхні, становить 190 тисяч доларів США.

Читайте також: Boeing буде заправляти літаки паливом з тютюну

Вага цього дива авіабудування трохи не дотягує до семи центнерів. Конструкція його салону спроектована таким чином, що відправитися в незабутній політ можуть одночасно дві людини: пілот і один пасажир. Двигун Icon A5 володіє силою ста коней і здатний досягати максимальної швидкості в двісті кілометрів на годину. Компанія-розробник планує виробляти по 500 літаків подібного виду в рік, а перші поставки примірників покупцям почнуться приблизно через рік: повідомляється, що ця подія припаде на кінець весни.

Перша тисяча зразків винаходу буде продана через аукціон. Доходи, отримані таким чином, будуть спрямовані на потреби Товариства ветеранів авіації і допоможуть забезпечити постраждалих в трагедії, що сталася в Нью-Йорку 11 вересня 2001 року, а також їхні родини безкоштовний авіапереліт в різних напрямках.


Підписуйтеся на нас в Гугл Новини, а також читайте в Телеграм і Фейсбук


Back to top button