Головна / Гумор / Мінекономрозвитку Північної Осетії зі свого сайту направляє на порно

Мінекономрозвитку Північної Осетії зі свого сайту направляє на порно

Мінекономрозвитку Північної Осетії направляє відвідувачів свого сайту прямо на порноресурси. Це стосується одного з документів, розміщених в 2015 році.

На сайті є спеціальний розділ, який повинен давати інформацію про те, як в республіці супроводжуються інноваційні та інвестиційні проекти. Пояснення до посилань повідомляють, що при натисканні відбудеться відкриття інвестиційного порталу республіки. Однак, для користувачів, які скористалися цим сервісом, незмінно потрапляли на відео групового порно.

Офіційних коментарів даним фактом представники відомства поки не давали. Однак, після появи скандальної інформації, помилка була виправлена.

Фахівці зараз розмірковують над причинами такого казусу. Багато хто схиляється до думки, що причиною цього стало те, що інвестиційний портал був перенесений на інший домен, а старий чиновники вирішили не продовжувати. Цим і скористалися любителі порно.

Регіональне міністерство заощадило близько 30 доларів. Виправдання за фактом того, що на серйозному ресурсі транслюється порно, обійдуться, мабуть, дорожче.