Авто

Tesla Model S P100D поставила світовий рекорд за дальністю поїздки на одній зарядці

Електромобілю вдалося подолати понад 900 км на одному заряді.

Tesla Model S P100D поставила мировой рекорд по дальности поездки на одной зарядке

Бельгійці Стівен Пітерс і Джоері Кулс провели цікавий експеримент на серійній моделі Tesla Model X останнього покоління, їм вдалося проїхати 901,2 км на одній зарядці, чим встановили новий світовий рекорд серед електромобілів. Поїздка зайняла трохи менше доби, якщо бути точніше, то 23 години 45 хвилин.

Для проведення тестової поїздки була обрана дорого навколо одного села — Дув, яка знаходиться в провінції Фландрія. Маршрут був спеціально закільцьований, і становив 26 км за один круг.

При підготовці до поїздки, Пітерс і Кулс, провели ряд додаткових випробувань, що б виявити найбільш економний режим їзди. Як виявилося, менше всього витрачається заряд акумуляторної батареї при швидкості в 40 км/год. Природно, про роботу якого-небудь додаткового обладнання не варто і говорити, все було вимкнено. На протязі всього маршруту, випробувачі намагалися дотримуватися даної швидкості.

За підсумками випробування з’ясувалося, що акумуляторної батареї в такому режимі вистачило на 14 години 15 хвилин. За цей час, батарея була витрачена на 97,4 кіловат-години енергії. При цьому, середня витрата на 100 км склала 10,8 кВт*год.

Нагадаємо, що Tesla Model S P100D обладнується сучасним блоком літій-іонних акумуляторних батарей ємністю до 100 кВт*год. За умови, що комплектація автомобіля дозволяє включити екстремальний режим Ludicrous, розгін до першої сотні займає всього 2,5-2,6 секунди.

Окремо можна відзначити, що в 2016 році, за проведеними тестами Агентством з охорони навколишнього середовища США, автомобіль здатний проїхати 500 км при змішаному режимі експлуатації.


Підписуйтеся на нас в Гугл Новини, а також читайте в Телеграм і Фейсбук


Back to top button