Авто

BMW демонструє свій наступний електромобіль Concept i4

Concept i4 – це наступний електромобіль BMW, покликаний кинути виклик компактному представницькому класу з сучасним дизайном, який стане новим обличчям BMW.

BMW демонстрирует свой следующий электромобиль Concept i4

Автоконцерн BMW представила повністю електричний BMW Concept i4, а з ним і чіткі сигнали в напрямку компанії Тесла. Новий розкішний автомобіль нині існує тільки як концепт – виробництво почнеться тільки в 2021 році – але напрямок зрозумілий. BMW хоче представити на ринку переконливу альтернативу Model 3 з Каліфорнії, і це може мати успіх.

BMW i4: елегантний і зрозумілий дизайн

BMW i4 має 530 кінських сил (PS) під капотом і розвиває максимальну швидкість понад 200 кілометрів в годину. Але, запас ходу автомобіля значно більш вражаючий. I4 повинен долати колосальні 600 кілометрів, перш ніж його потрібно підключити до розетки. Це на 40 кілометрів більше, ніж у Model 3.

З точки зору дизайну, BMW i4 утримується від надмірно незвичайних експериментів. Передбачається, що представлений концепт візуально відповідає серійній версії і використовує чіткі і елегантні форми, які також були б прийнятні для спадкоємця звичайного BMW 4 Series Gran Coupe. Всередині BMW також зберігає елегантний мінімалістичний стиль і використовує чітку кількість перемикачів і великий дисплей. BMW i4 доступний з заднім або повним приводом.

BMW демонстрирует свой следующий электромобиль Concept i4

BMW розробляє і електроніку, і саму вбудовану високовольтну батарею, яка має потужність 80 кВт*год. Завдяки новій зарядній електроніці, батарея може заряджатися на потужності до 150 кВт. Це дозволяє зарядити акумулятор приблизно до 80 % протягом 30 хвилин. Ще невідомо, чи вдасться BMW вдарити по Теслі. У будь-якому випадку, є солідний заділ.

Якщо ви не хочете чекати, поки почнеться серійне виробництво BMW i4, ви можете повернутися до фаворита BMW всіх часів. BMW i3 є частиною суббренду BMW i, заснованого в 2010 році, і є першим серійним автомобілем з пасажирським кузовом з карбонового пластику. Електродвигун потужністю 125 кВт служить як привід.

За матеріалами computerbild.de

Натхнення: econet.ru


Підписуйтеся на нас в Гугл Новини, а також читайте в Телеграм і Фейсбук


Back to top button