Здоров'я

Звички, які позбавляють вас шансу прожити до глибокої старості

Більшість з нас хочуть жити довго і мати міцне здоров’я. Але як цього досягти, не завжди зрозуміло, так багато суперечливих порад можна зустріти у різних джерелах. Але всі вчені згодні, що є 7 звичок, які значно скорочують життя будь-якої людини.

Зловживання солодким

Дослідники університету Юти (США) виявили, що ласуни живуть в середньому на 15 років менше, ніж прихильники здорового харчування. До того ж у любителів цукерок, тістечок і солодкої газованої води раніше згасає репродуктивна функція, і шкіра старіє швидше.

Хронічне недосипання

Ті люди, які сплять менше 7-8 годин на добу, схильні до підвищеного ризику розвитку ожиріння, хвороб серцево-судинної системи, цукрового діабету, страждає їхня імунна система, і, в кінцевому рахунку, скорочується життя.

Переїдання і любов до фастфуду

Це дуже погана звичка, яка призводить до розвитку численних захворювань та передчасної старості. Іноді перекусити швидкою їжею можна, але вона не повинна стати постійним пунктом щоденного меню.

Куріння і алкоголь

Великі дози будь-якого алкоголю і куріння без міри в 3 рази підвищують ризик появи онкологічного захворювання. Також часті посиденьки зі спиртним знижують розумову активність.

Малорухливий спосіб життя

Довголіття кожного з нас багато в чому залежить від нормальної фізичної активності. Дослідження американських учених довели, що щоденні двогодинні прогулянки на свіжому повітрі додають до 1,5 років життя.

Відмова від сонцезахисних засобів і окуляр

Може комусь здасться дивним, але надмірна інсоляція провокує швидке старіння.

Стреси і печаль

Стрес знижує захисні сили організму і стає причиною більшості відомих медицині захворювань. Доведено, що сильне нервове потрясіння еквівалентне десяти років життя.

Натхнення: fb.ru


Підписуйтеся на нас в Гугл Новини, а також читайте в Телеграм і Фейсбук


Back to top button