Авто

Volkswagen почне виробництво семимісного кросовера в 2016 році

Концерн Volkswagen схвалив запуск в серію семимістної моделі за мотивами концептуального кросовера CrossBlue. В кінці 2016 року перші екземпляри новинки зійдуть з конвеєра заводу VW в американському штаті Теннессі. Проект обійдеться виробнику в 900 мільйонів доларів.

foto_cikavosti_16.07.2014-06

Нова модель, яку планується побудувати на модульній платформі MQB, орієнтована в першу чергу на американський ринок. Очікується, що кросовер вийде досить великим – за своїми габаритами він повинен перевершити позашляховик Touareg, проте його конструкція буде помітно простіша. Концептуальний VW CrossBlue був оснащений гібридною силовою установкою, але серійна модель отримає традиційну моторну гаму, яку складуть бензинові і дизельні двигуни.

Читайте також: У Німеччині створений автомобіль, яким можна керувати силою думки

На розробку новинки буде витрачено близько третини запланованої суми. Інше VW інвестує в розвиток виробничого підприємства в Теннессі. Завод отримає нові складальні площі, а кількість його співробітників збільшиться на 2 000 чоловік. В даний час на підприємстві випускається тільки одна модель – VW Passat.

Крім того, при заводі повинен з’явитися і центр стратегічного планування, який займеться вивченням американського ринку і потребами покупців Північної Америки. Рекомендації спеціалістів центру керівництво VW обіцяє враховувати при розробці подальших новинок.


Підписуйтеся на нас в Гугл Новини, а також читайте в Телеграм і Фейсбук


Back to top button