Технології

Thync – аксесуар, поліпшує настрій

Незвичайний пристрій Thync розроблено, щоб дарувати людям можливість змінити свій настрій в кращу сторону. Коштує аксесуар, правда, не дешево. Розробники встановили планку в $299. На що ж саме здатний винахід?

Трикутноподібний пристрій Thync розташовується на голові власника і здатний посилати в мозок мікроелектричні імпульси, тим самим змінюючи настрій людини. За твердженням творців, в залежності від обраної через спеціальний додаток установки, користувач може відчути себе бадьорим, свіжим і менш підданим негативного впливу стресу.

Журналісти видання Engadget, яким вдалося перевірити вплив роботи Thync на практиці, відзначають, що пристрій дійсно справляється з поставленим завданням. Творці Thync бачать в цьому аксесуарі таку заміну філіжанці кави або чаю – універсальний і футуристичний релаксант. Управління пристроєм здійснюється за допомогою спеціального додатка для iOS (iPhone 4s, 5, 5s , 6 і 6 plus).

Версію для Android обіцяють представити дещо пізніше. Для зв’язку з мобільним пристроєм Thync має бездротовий модуль Bluetooth 4.0 BTLE. За допомогою програми можна налаштувати Thync як на отримання заряду бадьорості”, так і на надання допомоги релаксації. Заряду батареї вистачить на 60 хвилин роботи, надалі аксесуар можна зарядити через USB-кабель, який є в комплекті. Thync важить 17 грамів, захист від води відсутній. Замовлення пристрою можна оформити на офіційному сайті розробників.

Джерело: engadget.com

Натхнення: 24gadget.ru


Підписуйтеся на нас в Гугл Новини, а також читайте в Телеграм і Фейсбук


Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.

Back to top button