Людина

Розмір заробітної плати людини пов’язаний з кількістю подружніх зрад

Як завили дослідники, представники сильної статі, які не працюють і тривалий час перебувають вдома, більше решти хлопців схильні до зради.

aabf0ea817c6237a96ebe27e28d333c2

Подібний висновок психологи зробили після здійснення комплексу випробувань і спостережень. Зокрема, як заявили медики, «домогосподарі» частіше дівчат піддаються спокусі подружньої зради. Лікарі з університету Коннектикуту встановили, що, якщо в сім’ї заробляє на життя жінка, то ймовірність зради з боку чоловіка збільшується в кілька разів.

Читайте також: 

Згідно інформації, отриманої в результаті проведення дослідження, хлопці, які фінансово залежать від своїх дам, є невірними, ніж інші представники сильної статі. Фахівцям вдалося виявити, що, таким чином, юнаки намагаються довести власну спроможність і маскулінність. Експерти також відзначили, що за рік ймовірність зради з боку жінки, залежної від чоловіка, становить всього 5%. При цьому, ймовірність зради чоловіка дорівнює 15%.

Професор Манч впевнений, що економічні труднощі збільшують шанси виникнення невірності з боку обох статей, однак, чоловіки більш чутливі в цьому плані, ніж дівчата.

Натхнення: healthvesti.com

Кнопка «Наверх»