Інтернет

TikTok виявився популярнішим від YouTube

Західні користувачі тепер вибирають TikTok, а не YouTube.

Пандемія коронавірусу максимально сприятливо позначилася на китайській соціальній мережі TikTok. Під час самоізоляції і карантину користувачі починали відкривати для себе нові сервіси в пошуках розваг, і їх вибір падав на TikTok. В останні роки ТікТок активно набирає популярність по всьому світу, але тепер він виявився популярнішим від YouTube – найголовнішого відеохостингу мережі.

Повідомляється, що в США і Великобританії середній час, витрачений Користувачем на TikTok, набагато вище, ніж час, витрачений на перегляд YouTube. Експерти вже заявляють, що TikTok перевернув соціальний ландшафт потокового відео.

Однак варто відзначити, що повністю розбити YouTube китайському сервісу не вдалося. Загальний час, витрачений усіма користувачами на перегляд відео у YouTube помітно більше. Це в першу чергу пов’язано з тим, що аудиторія американського сервісу набагато вища. Число користувачів YouTube перевищує 2 мільярди, а, за даними 2020 року, в Тікток зареєстровано близько 700 мільйонів користувачів.

Відзначається, що TikTok витрачає велику кількість фінансів на залучення аудиторії, однак це не означає, що нові користувачі надовго залишаються в сервісі. Повідомляється, що тривалість користування соціальною мережею в інших додатків значно вище, ніж у TikTok.

Натхнення: www.popmech.ru


Підписуйтеся на нас в Гугл Новини, а також читайте в Телеграм і Фейсбук


Back to top button