Технології

Топ 10 свіжих наукових відкриттів (жовтень 2016)

1. Зуби впливають на весь організм


Стан зубів людини набагато важливіший, ніж ми могли собі уявити. Доведено, що мігрені пов’язані з розвитком певних бактерій в роті у людини, а ефективне чищення зубів приводить до зниження запальних процесів у всьому організмі. Вчені радять уважніше ставитися до вибору зубної пасти: ваше здоров’я може залежати від неї більше, ніж ви думаєте.

2. Сльози – до бідності


Звичайне дослідження сліз, яке новосибірські вчені проводили для з’ясування можливостей ранньої діагностики офтальмологічних захворювань, обернулося для науки сюрпризом. В сльозах людини виявили золото. Звичайно, в одній сльозинці його дуже мало, але хто знає, що за все життя на перстень, може, і наплачемо.

3. Конопля – до здоров’я


Дослідження вже британських вчених змусило політиків Туманного Альбіону почухати потилицю. Агентство по медицині та лікарським препаратам Британії визнало, що конопля володіє лікувальною дією. У минулому році влада країни відмовилися легалізувати цей наркотик, тепер, схоже, їм нічим крити.

4. Змусьте підлітків більше спати


Тим самим ви допоможете їм боротися з депресією, яка часто мучить наше молоде покоління. Сон, як найефективніший засіб боротьби з нею, був названий вченими Країни висхідного сонця. Перед тим як зробити такий висновок, вони провели експеримент за участю 18 000 японських школярів.

5. Малазійці відзначилися


У геномі малазійців виявлена ДНК невідомого вченим виду людей. Їхні предки не мають нічого спільного з пращурами переважної більшості землян. А це означає, що сучасні люди походять не від двох видів давньої людини, а від трьох, як мінімум.

6. Невідома база нацистів була знайдена в Арктиці


Базу нацистів, засновану у 1944 році, знайшли на російському острові Земля Олександри. Раніше її використовували як базу для дозаправок підводних човнів і метеостанцію. У її приналежності не залишають сумніву знайдені документи.

7. 50000-літнє кладовище тварин


Унікальну знахідку зробили археологи Єкатеринбурга на Далекому Сході – печеру, повну скам’янілих рештків древніх тварин. Вона була справжньою пасткою, потрапивши в яку, тварини не могли вибратися. Вчені вже знайшли тут давніх леопардів, ведмедів, вовків і гігантську білку, а також безлічі парнокопитних.

8. Знайдений вітамін довголіття


Вчені США з’ясували, що приймаючи вітамін D у достатній кількості, можна продовжити життя на 30%. Крім того, можна певною мірою убезпечити себе від раку, депресії і ожиріння. Дослідники рекомендують налягати на яйця, вершки, вершкове масло, сметану і печінку.

9. Тут пам’ятаю, тут не пам’ятаю


Вчені з’ясували, що така заява цілком може мати під собою підставу. Змінити пам’ять людини так, щоб вона нічого не помітила, досить легко. Треба просто переконати її, що все було не так, як вона пам’ятає. Бажано колективно. Більшість людей дуже легко розстаються з реальними спогадами і приймають помилкові, коли їх у цьому переконують кілька людей.

10. Не викидайте молочні зуби


Вони вашим дітям ще знадобляться. Вчені з’ясували, що стовбурові клітини, які знаходяться в молочних зубах дітей, в майбутньому можуть їм допомогти при лікуванні хвороб. Ці клітини можна використовувати як регенеруючий матеріал, наприклад, для вирощування тканин серця, суглобів, підшлункової залози.

Натхнення: dekatop.com


Підписуйтеся на нас в Гугл Новини, а також читайте в Телеграм і Фейсбук


Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.

Back to top button