Різне

Треба ставитися до життя з гумором

humorГумор як засіб досягнення цілей. Багато людей має почуття гумору? Думаємо чимало. А чи багато вміє сміятися? Напевно, трохи менше. А чи багато людей ви знаєте, від жартів яких вам зводить живіт! Та їх одиниці! Що ж заважає людині сміятися, жартувати або просто ставиться до життя з гумором?

Питання цікаве і завжди чітко індивідуальне. У когось було складне дитинство, хтось дуже багато працює, та хіба мало нещасних людей. Але чи правильно це? Звичайно, ні!

Баланс ось запорука успіху. Не можна йти по життю, будучи песимістом, як і не можна, бути «круглим» оптимістом. Як без падінь не буває злетів, так і людина повинна іноді засмучуватися, щоб не забувати яке це. Проте наша мета не навчити людину песимізму, а навпаки – тільки радості і позитиву, ставитися до життя з гумором.

Почуття гумору цінується у всіх сферах людського життя. Якщо людина володіє тонкощами гумору, їй легко йти по життю. Таким людям простіше жити. І тут мається на увазі не тільки легке налагодження контакту з людьми, але і користь для самого себе. Наприклад, трапилася якась напружена ситуація – весела людина зможе побачити в ній і підкреслити що-небудь смішне. В результаті чого у неї знижується рівень стресу і піднімається настрій, відповідно – розум працює краще.

Іноді в складні часи досить придумати хоч один позитивний момент, щоб зітхнути вільно. Якщо ж, таких немає, то потрібно відволіктися, переключитися на щось ще. Причому неважливо на що, лише б це приносило хоч якусь радість лише на мить. Голові потрібен відпочинок, сну не завжди достатньо. При найсильніших стресах потрібні позитивні емоції, що прискорюють обмінні процеси і ліквідують стагнацію думок, їх зосередженість на проблемі.

Кращий засіб в такій ситуації – жарт, причому будь-який, навіть безглуздий, вульгарний або відверто дурний, головне, щоб він викликав посмішку. Адже усмішка – це перший промінь надії, що не все так погано, як здається. Головне – результат, який необхідно розвинути і закріпити.

Рекомендується як терапевтичний захід дивитися Камеді Вумен онлайн. Саме http://comedy-woman.com/ з Екатериною Барановою та іншими гумористами зможе вас відволікти від нагальних проблем. Звичайно, всі випуски зараз не варто дивитися, адже “передоза” відбірного гумору може і зашкодити… Через якусь годину, відпочивший розум вже готовий знову взятися за вирішення старої проблеми. Що найцікавіше, рішення часто приходить саме, практично без зусиль. Проблема вирішується на підсвідомому рівні.

З цієї причини оптимістам жити дещо легше, треба ставитися до життя з гумором. Головне, щоб гумор був засобом, а не метою піти від проблем назавжди, як наркотики чи алкоголь.


Підписуйтеся на нас в Гугл Новини, а також читайте в Телеграм і Фейсбук


comments powered by HyperComments
Back to top button
comments powered by HyperComments