Авто

Трисекційна подушка безпеки Honda (відео)

Honda R & D Americas спільно з компанією Autoliv створили нову подушку безпеки, яка складається з трьох секцій і закриває всю голову пасажира.

Компанія Acura приділила особливу увагу безпеці переднього пасажира — на седані TLX з’явиться трисекційна подушка безпеки, яка закриває голову людини зі всіх сторін у разі зіткнення.

Як показала статистика аварій, під час діагональних зіткнень голова переднього пасажира зісковзує з розкритої подушки безпеки, після чого людина вдаряється обличчям або скронею об центральну консоль зліва, або про передню стійку праворуч, залежно від напрямку удару.

Зіткнення по діагоналі відбуваються нерідко. Наприклад, водій, уникаючи удару, змінює напрямок руху автомобіля, з-за чого машина наїжджає на перешкоду кутом. Не завжди під прямим кутом відбувається і зіткнення в результаті виїзду на смугу зустрічного руху — машина може перетинати дорогу по діагоналі.

Інженери Honda і Autoliv придумали, як розв’язати проблему зісковзування, створивши першу в світі трисекційну подушку безпеки. Найближчим часом її отримає седан Acura TLX, після чого подушка може з’явитися і на інших моделях.

Три секції подушки розташовані вертикально, причому бічні камери набагато більші від середньої. Між бічними секціями, середній поверх, при розкритті натягується тканина. Впираючись у неї, голова пасажира загинає краї бічних камер на потилицю. Вийшло щось подібне до бейсбольної рукавички, яка ловить та фіксує голову переднього пасажира в разі діагонального зіткнення, не дозволяючи їй зісковзувати і повертатися, що також виключає травми шиї.

Як показано на відео, у разі діагонального зіткнення подушка рухається убік разом з головою пасажира і надійно захищає її в разі удару об центральну консоль машини.

Натхнення: www.popmech.ru


Підписуйтеся на нас в Гугл Новини, а також читайте в Телеграм і Фейсбук


Back to top button