Поради

TSA Professional Solution: професійне кавове обладнання для бізнесу

Кава подолала довгий шлях, щоб завоювати любов мільйонів людей у всьому світі. Сьогодні важко уявити ранок без ароматного горнятка напою. Приготувати якісну каву за різними рецептами вдасться завдяки спеціальному обладнанню, тому кавові машини для бізнесу від компанії TSA стануть вигідним капіталовкладенням для власників кафе, ресторанів, магазинів, АЗС. 

Переваги встановлення кавових машин для підприємців

Підприємці, які організовують точку харчування, прагнуть встановити якісне обладнання. У такому випадку варто звернути увагу на продукцію компанії Трейд Сервіс Альянс. У наявності професійне устаткування, яке відповідає міжнародним стандартам якості. У магазині представлені комплектуючі до кавомашин, інгредієнти для приготування кави та різних видів напою на кавовій основі. 

TSA Professional Solution пропонує кавові автомати кількох типів продуктивності та функціональності. Незважаючи на тип обладнання, всі види автоматів швидко окупаються. Це забезпечує стабільний та швидкий прибуток після встановлення техніки. Фахівці компанії проаналізують потреби клієнта та допоможуть вибрати кавові апарати з оптимальною продуктивністю для конкретного закладу. 

Кому вигідно співпрацювати з компанією TSA

Висока якість техніки, смачні напої, швидка окупність обладнання, навчання від Трейд Сервіс Альянс робить вигідним встановлення кавових машин у різних закладах. 

  • Торгові зали. Великі та маленькі маркети прагнуть збільшити прохідність потенційних покупців. Для збільшення прибутку важливо не лише розширення асортименту, магазину варто встановити кавові автомати. Пропозиція ароматного напою клієнтам свідчить і про високий рівень обслуговування торгового закладу. 
  • Заклади харчування. Кафе, ресторани, фаст-фуди, кав’ярні просто зобов’язані встановлювати у закладах кавові машини. Часто клієнти приходять у заклад саме для того, щоб потішити себе ароматним напоєм. Якісна кава та різноманітність видів напою дозволяє збільшити потік клієнтів. 
  • Хостели, готелі. Чашечка напою, що бадьорить зранку, стане приємним бонусом для відвідувачів закладу. Наявність такого важливого сервісу підвищує імідж готелю. 
  • Автозаправні станції. Прибуток азс значною мірою залежить від додаткових послуг, які надає заклад. Можливість з’їсти свіжу випічку та випити чашку кави під час подорожі приносить задоволення клієнтам та прибуток підприємцям. 

Технічне обслуговування обладнання від компанії TSA Professional Solution

Компанія Трейд Сервіс Альянс пропонує сучасне професійне кавове устаткування від європейських виробників. Постійна експлуатація обладнання стає причиною поломок техніки. Фахівці TSA надають послуги обслуговування та ремонту машин, які придбали клієнти компанії. Важливо, що спеціалісти виїжджають на об’єкти у Києві та інших містах України. 

У перелік послуг TSA Professional Solution входить:

  • профілактика та сервісне обслуговування обладнання;
  • діагностика та встановлення причин несправності;
  • чищення кавових машин;
  • усунення поломок різної складності;
  • налаштування роботи техніки.

Використання сучасних інструментів дозволяють проводити ремонтні роботи у стислий термін. Таким чином підприємці не втрачатимуть прибутку від простою кавових машин. 

Фахівці встановлюють устаткування та навчають персонал, як правильно ввести машини в обіг та працювати на них. Сервісний центр працює цілодобово, тому при появі будь-якої несправності слід звертатися за контактними номерами телефонів. 

Щоб оформити покупку, потрібно зателефонувати на безкоштовний номер телефону, вказаний на офіційному сайті. Можна заповнити форму зворотного зв’язку, щоб менеджери зв’язалися з клієнтом у зручний час. 


Підписуйтеся на нас в Гугл Новини, а також читайте в Телеграм і Фейсбук


Back to top button