Технології

У 2015 році з’являться планшети з 8-ядерними чіпами і 64-бітною архітектурою

У 2015 році провідні чіпмейкери зосередять увагу на розробці 8-ядерних процесорів і чіпсетів з 64-бітною архітектурою, призначених для висококласних планшетів, пише портал DigiTimes з посиланням на галузеві джерела.

30-12-14-foto-600x450-1 (2)

Брендові виробники “таблеток” планують наступного року поліпшити специфікації своїх пристроїв, щоб стимулювати попит. Зокрема, очікується вихід 12-дюймових моделей, орієнтованих на бізнес-користувачів. Крім того, з’являться нові планшети для використання в навчальних цілях і геймерські моделі. Розмір цих пристроїв буде в діапазоні від 8 до 10 дюймів.

За даними джерел, прийдешні новинки повинні отримати дисплеї з високою роздільною здатністю, поліпшені графічні та обчислювальні можливості. У зв’язку з цим процесори для них також потрібно буде вдосконалити – замість 4-ядерних чіпів, що використовуються сьогодні, “таблеткам” знадобляться більш потужні 8-ядерні процесори або чіпсети з 64-бітною архітектурою.

Читайте також: Новий ґаджет дозволить збирати планшет з смартфонів

Також наголошується, що Qualcomm, Samsung Electronics і Apple продовжать домінувати на ринку процесорів для висококласних планшетів, в той час як їхні конкуренти MediaTek, Spreadtrum Communications, Allwinner Technology, Rockchip Electronics і Intel постараються зміцнитися в сегменті рішень середнього і початкового рівнів.

Натхнення: dailycomm.ru


Підписуйтеся на нас в Гугл Новини, а також читайте в Телеграм і Фейсбук


comments powered by HyperComments
Back to top button
comments powered by HyperComments