Людина

Цей сік зробить вас сильнішим без тренувань!

Щоб бути сильним, не обов’язково їсти кашу вранці! Ви можете пити буряковий сік! Вчені з’ясували, що вживання соку з буряка підвищує працездатність м’язів на 13%.

В першу чергу фахівців цікавило, чи можуть багаті нітратами продукти, наприклад, буряковий сік, поліпшити роботу серцевого м’яза. Локальне дослідження показало, що після соку буряка значно підвищувалася сила м’язів, що зазвичай досягається місяцями тренувань у тренажерному залі.

Істотне збільшення потужності м’язів реєструвалося вченими через 1,5-2 години після того, як випробувані випивали чарівний сік.

У більш ранніх дослідженнях було показано, що нітрати поліпшують кровопостачання органів, однак в інших роботах ця інформація спростовувалася.

Зрозуміло, результати дослідження не говорять про те, що треба тоннами їсти нітрати в надії стати другим Іваном Піддубним. Однак якщо ви додасте в раціон більше нітрат-вмістних продуктів, наприклад, буряка чи рукколи, ви принесете здоров’ю лише користь.

Буряк врятує людей похилого віку

Автори сподіваються, що плоди їхньої праці допоможуть поліпшити роботу м’язів у літніх людей. Справа в тому, що з віком люди втрачають м’язову масу, м’язи стають слабкими, проте вживання бурякового соку могло б поліпшити їх стан.

Приємний бонус – на відміну від інших засобів для сили м’язів, буряковий сік не має побічних ефектів.

Буряковий сік показав свою ефективність для поліпшення спортивних результатів у спортсменів!

Як він працює?

Після попадання в організм нітратні солі перетворюються в оксид азоту, який стимулює роботу м’язів. За даними деяких робіт, він також покращує стан серця.

А як же нітрати переходять у цей горезвісний оксид азоту? А дуже просто: їм допомагають бактерії, що живуть у вас у роті.

Продукти з нітратами

Не терпиться з’їсти якомога більше нітратів? Представляємо вам список корисних продуктів, багатих цими речовинами.

  • Буряковий сік
  • Шпинат
  • Рукола
  • Селера

Зрозуміло, це зовсім не означає, що ви можете спокійно попивати буряковий сік, закинувши спортзал. Однак якщо ви плануєте інтенсивне тренування, не полінуйтеся закинути пару плодів буряків в соковижималку.

Натхнення: www.zdorovieinfo.ru


Підписуйтеся на нас в Гугл Новини, а також читайте в Телеграм і Фейсбук


Back to top button