Людина

Вчені: Вплив свинцю спричиняє ризик зменшення обсягу мозку у дітей

Вчені з Науково-дослідного інституту дитячої лікарні ім. Сабана у Лос-Анджелесі провели дослідження впливу свинцю на розвиток мозку. За його результатами було встановлено, що життя на території, яка характеризується високим ризиком впливу свинцю, є причиною змін структури мозку і розумових здібностей у деяких дітей.

Вчені розповіли про підвищення ризику впливу свинцю у дітей, які проживають у сім’ях з невеликим доходом. Вони встановили, що соціально-економічне становище сім’ї впливає на розвиток мозку. Фахівці провели експеримент, учасниками якого були понад 9500 дітей. Вчені проаналізували вплив свинцю на структуру мозку добровольців. Експерти виявили більший ризик впливу елемента на поверхню мозку, яка відповідальна за дії та активацію осмисленого мислення. Однак, на думку вчених, діти, які виховуються у сім’ях з доходом вище середнього, не настільки схильні до такого впливу.

Вчені вважають, що навіть мінімальна кількість свинцю може принести шкоду організму. Вони підкреслили, що потрібно проводити додаткові дослідження для встановлення всіх причин відмінностей його впливу на організм дитини.

Натхнення: dni24.com


Підписуйтеся на нас в Гугл Новини, а також читайте в Телеграм і Фейсбук


Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.

Back to top button