Різне

Цікаві факти про медовий місяць

Цікаві факти про медовий місяцьЯк відомо перший місяць після весілля, який молодята проводять разом, називається медовим місяцем. Але звідки походить ця назва і чому перший місяць подружнього життя називають медовим?

Цікавий факт, вираз “медовий місяць” існує в багатьох мовах, не лише в українській чи російській, але і у всіх інших європейських мовах у назві цієї найважливішої події присутнє слово «мед»: Honeymoon – по-англійськи; luna de miel – по-іспанськи; luna di miele – по-італійськи; Honigmonat – по-німецьки; lua-de-mel – по-португальськи; lune de miel – по-французьки. А ось у східних народів – «медовий місяць» не обов’язково медовий, а якою завгодно – у турків «чарівний».

А от питання чому медовий місяць називають медовим залишається досі відкритим. За однією з версій своєю назвою медовий місяць зобов’язаний слабоалкогольному напою, звареному з меду зі спеціями. Історично в багатьох країнах було заведено пити медове вино протягом місяця після весілля, оскільки мед цілюще впливав на організми молодих, створюючи сприятливий момент для зачаття.

За іншими даними першість винаходу цього виразу належить французькому письменникові Вольтеру. У своєму філософському романі «Задіг, або Доля» (1747) він пише: «Задіг випробував, що перший місяць шлюбу, як він описаний у книзі Зенд, є медовим місяцем, а другий – полиновим місяцем». Пізніше цей вираз з роману Вольтера перейшло в інші мови. Цікаво, що такого поняття і традиції як медовий місяць практично немає у народів Північного Кавказу. Мабуть гарячі східні хлопці, заплативши калим за наречену, починають її експлуатувати відразу ж після весілля.

Під час медового місяця молоді деколи лаються по дурницях, але іноді справа доходить і до розлучення. У 2010 році після медового місяця в Парижі розпалася італійська пара. 36-річна Маріанна подала на розлучення оскільки чоловік взяв із собою у весільну подорож … свою маму! Друзі мої любіть один одного і залиште своїх мам в спокої.

Інформація зі сайту:  http://cikavosti.com

[poll id=”1″]


Підписуйтеся на нас в Гугл Новини, а також читайте в Телеграм і Фейсбук


Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.

Back to top button