Технології

Гравітація – нове джерело енергії

Гравітація - нове джерело енергіїГасові лампи все ще використовуються у віддалених сільських районах. Але вони є серйозною проблемою, оскільки шкідливі для здоров’я людей і навколишнього середовища. В одному з стартапів пропонується використовувати інший, екологічно чистий ресурс, доступний для всіх в достатніх кількостях – гравітацію.

GravityLight – винахід, відповідає своїй назві: воно підтримує світло за рахунок енергії гравітації. У процесі падіння прикріплений вантаж (близько 9 кг) тягне за шнур, що проходить через пристрій, і запускає генератор, що перетворює енергію падаючого вантажу в енергію світла. (Схоже на принцип ручного генератора, але тільки вертикального). Вантаж встановлюється за пару секунд, і, у міру того, як він повільно досягає Землі, виробляється достатньо енергії, щоб підтримувати світло протягом 30 хвилин. Якщо вантаж перевстановлювати кожні півгодини, ми отримуємо екологічно чистий, безперервний потік світла без всяких батарейок. Цей процес застосуємо і в інших аналогічних випадках, наприклад, для роботи зарядних пристроїв.

Винахідники кажуть, що на даний момент ціна гаджетів становить менше 10 дол., що окупає інвестиції через три місяці після відмови від гасу. І якщо розмова зайшла про інвестиції, група розробників вже запустила кампанію колективного фінансування IndieGoGo, а значить, у нас є надія побачити втілення їх ідей в найближчому майбутньому.


Натхнення: www.popsci.com

Інформація зі сайту:  http://cikavosti.com

[poll id=”1″]


Підписуйтеся на нас в Гугл Новини, а також читайте в Телеграм і Фейсбук


Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.

Back to top button