Різне

Цікаві факти про побутову техніку

Здавалося б, що може бути незвичайного чи цікавого в холодильнику або тостері? Виявляється, дуже навіть може!

Холодильник взагалі б’є всі рекорди за кількістю цікавих фактів. По-перше, сама ідея охолодження їжі та її зберігання з’явилася ще в середньовіччі. Люди використовували морську воду як холодоагент, так як помітили її спроможність поглинати тепло по мірі випаровування.

Цікаві факти про холодильник

До створення сучасного холодильника «доклав» руку сам Альберт Ейнштейн.

Перші моделі холодильників були зроблені з дерева і за розмірами були в 2 рази більше ніж автомобіль. У 1911 році це диво техніки продавала компанія General Electric за $ 1000. Сьогодні ціни на побутову техніку, якщо брати еквівалент тодішнього долару та теперішнього, не такі “захмарні, у цьому ви можете пересвідчитися, оцінивши http://590.ua/.

Найбільший у світі холодильник в довжину складає 27 кілометрів. Це кріогенна магістральна лінія на франко-швейцарському кордоні, на захід від Женеви. А збудували цей макрохолодильник для великого андронного колайдера.

14 листопада щороку в США «святкують» національний день очищення холодильника!

Візьмемо тепер, наприклад, посудомийну машину. Її винайшли ще в 1886 році в США. Машину приводив в дію ручний механізм. До речі, винайшла її жінка, дуже багата особа і просто світське левиця Жозефіна Кочрейн, якій набридло, що прислуга б’є її фарфор. Сьогодні в посудомийній машині люди примудряються не тільки мити посуд, а й готувати їжу, мити і прати дрібні речі, дитячі іграшки, домашні капці і т.д.

Зараз про тостери. Вони з’явилися ще в 1905 році, а от «завоювали» світ після 1933 року, коли «винайшли» нарізний хліб. У Росії і країнах СНД він не дуже популярний, а от в Штатах 75 мільйонів американців не можуть обійтися без тосту на сніданок. У Європі тостер теж дуже затребуваний. Особливо в Англії.


Підписуйтеся на нас в Гугл Новини, а також читайте в Телеграм і Фейсбук


Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.

Back to top button