Главная / Різні цікавинки / Цікаві факти про жіночий організм

Цікаві факти про жіночий організм

 
 

жінкаТак склалося історично, що більшість досліджень на протязі багатьох років фокусувалися на чоловіках. Як з’ясувалося, жінки рідко стають учасниками основних клінічних випробувань, в яких досліджуються, наприклад, різні типи раку, що впливають на обидві статі. Дослідники стверджують, що існує кілька показників, починаючи від турботи про дітей і закінчуючи небажанням дослідників, які є причиною того, що жінки у віці дітонародження не піддаються тестуванню нових ліків і методів лікування. Ось 5 міфів, які з’явилися у зв’язку з нестачею досліджень жіночого організму.

Міф № 1: лікар може відразу сказати, чи є пацієнтка незайманою.

Навіть при використанні 10-кратного збільшення, лікар не може точно відрізнити дів від сексуально-активних жінок, про це свідчать результати декількох досліджень. Визначити це — не значить просто відшукати отвір в пліві оскільки, як повідомляють фахівці, в ній завжди є отвір.

Міф № 2: антибіотики порушують дію протизаплідних пігулок.

Багато лікарів дійсно вірять в це. Імовірність того, що протизаплідні препарати можуть не подіяти, дорівнює всього одному відсотку за весь час використання. І цей відсоток залишається незмінним навіть тоді, коли пігулки приймають паралельно з широким рядом антибіотиків.

Міф № 3: тривалість сну для жінок і чоловіків однакова.

Проблеми і складні ситуації в повсякденному житті роблять жінку не тільки більш схильною до психологічної напруги, це також сприяють підвищенню рівня інсуліну і запаленню в організмі — основні показники ризику для здоров’я. Такі результати дослідження 2008 року, проведеного на 210 учасниках Едвардом Суарез їх Університету Дьюка.

Міф № 4: Клімакс — кінець сексуальної активності жінки.

Зміни, які відбуваються з жінкою в період менопаузи, не обов’язково стосуються спальні. Результати обстеження сексуальних звичок жінок в Сполучених Штатах, виконане Едвардом Ломанн і його колегами в 1994 році, показали, що приблизно половина жінок у свої п’ятдесят років займаються сексом кілька разів місяць.

Міф № 5: жінки не можуть завагітніти протягом менструального періоду.

У той час як багато жінок думають, що під час менструального циклу завагітніти не можна і охоронятися не обов’язково, «трапитися може що завгодно». Про це повідомив Аро Серолл з Університету штату Індіана, автор робіт «Don’t Swallow Your Gum: Myths, Half-truths and Outright Lies About Your Body and Health» (St. Martin’s Griffin, 2009).

 
comments powered by HyperComments